Věděli jste, že pyl je doslova superpotravinou? Dodá tělu velké množství enzymů a vitaminů – B komplex, vitamin A, C, D a E a 27 minerálních látek! Pomůže při fyzickém a psychickém vyčerpání, trávicích obtížích, kardiovaskulárních onemocněních nebo problémech s revmatem.
Může pomoci alergikům – i když jsou alergičtí na pyl ve vzduchu, ten konzumovaný je neohrozí, naopak snižuje přecitlivělost organismu.

Nejkvalitnější a nejúčinnější formou včelího pylu je tzv. perga, neboli včelí chléb. Jde o květový pyl zpracovaný v úlech včelami do pláství.
Druhým typem je pyl rouskovaný, který nosí včelky na zadních nožičkách do úlu jako svou potravu. Má tmavší barvu.

Pyl

 

Máte velmi pěkné, přehledné webové stránky. Radost pohledět. Přeji hodně spokojených zákazníků, odběratelů všeho, co nabízíte. Sama patřím k Vašim zákazníkům a jsem velmi, velmi spokojená se vstřícností a laskavostí Vašeho jednání a přístupu k zákazníkovi. Váše medy mohu jen a jen chválit.
Kéž se Vám daří  Eva Halmová Uh.Brod

Včelařstvi Sedlák má široký výběr včelařských potřeb i sortiment včelích produktů ve výborné kvalitě. Dlouhodobě odebíráme jen od nich, jelikož kromě profesionality mají i vstřícný a laskavý přístup🐝😊

Manželé Mikešovi Havířov

Webová stránka Včelařství Sedlákovi používá na poskytovaní služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací o souborech cookie naleznete zde.