Dalším včelím zázrakem je včelí mateří kašička – produkt hltanových žláz mladých včel-dělnic. Je bílá a má krémovou konzistenci. Užívá se jako “životabudič” – podporuje výkonnost, zlepšuje kvalitu spermií, pomáhá při andropauze a menopauze i ne plodnosti. Má antibiotické, antivirové a antimykotické účinky. Aplikována na pleť působí jako prevence proti vrásek.
Mateří kašičky je velmi omezené množství, prodává se v mililitrech ve stříkačce.

 

Máte velmi pěkné, přehledné webové stránky. Radost pohledět. Přeji hodně spokojených zákazníků, odběratelů všeho, co nabízíte. Sama patřím k Vašim zákazníkům a jsem velmi, velmi spokojená se vstřícností a laskavostí Vašeho jednání a přístupu k zákazníkovi. Váše medy mohu jen a jen chválit.
Kéž se Vám daří  Eva Halmová Uh.Brod

Včelařstvi Sedlák má široký výběr včelařských potřeb i sortiment včelích produktů ve výborné kvalitě. Dlouhodobě odebíráme jen od nich, jelikož kromě profesionality mají i vstřícný a laskavý přístup🐝😊

Manželé Mikešovi Havířov

Webová stránka Včelařství Sedlákovi používá na poskytovaní služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací o souborech cookie naleznete zde.